Miłosne jabłko

Rytuał ten służy przywołaniu do naszego życia prawdziwego i głębokiego uczucia. Nie można go stosować w odniesieniu do żadnej konkretnej osoby. Używa się go wtedy, kiedy jesteśmy samotni i czujemy, że przyszedł czas na znalezienie swojej drugiej „połówki”. Do wykonania tego rytuału potrzebujemy tylko jednego jabłka, za to powinno być całkiem zdrowe, dojrzałe i idealnie czerwone. Jabłko to rozłamujemy ręcznie (nie wolno go kroić!) i wypowiadamy następujące zaklęcie:

Matko Naturo, co wszystko jednoczysz, pozwól mi spotkać swoją połówkę, aby spełniło się szczęście moje i wypełniły wyroki twoje. Niech tak się stanie. Po wypowiedzeniu tych słów zjedz jedną połówkę jabłka, a drugą w całości ususz w piekarniku lub na słońcu. Kiedy spotkasz swoją miłość, możesz kontynuować rytuał, ale musisz być pewien, że dana osoba Cię naprawdę kocha. Jeśli spróbujesz manipulować nią, wymuszać uczucie, ściągniesz na siebie kłopoty. Natomiast jeśli jesteś pewien uczuć tak swoich, jak i tej drugiej osoby, ugotuj kompot z dowolnych owoców, wrzuć do niego zasuszoną połówkę jabłka i razem delektujcie się owym miłosnym napojem.

Wiele osób narzeka na to, że zarabia dużo pieniędzy, ale nie może niczego zaoszczędzić. Wręcz pada określenie, że pieniądze „uciekają jak woda”. Aby temu zapobiec, można wykonać ten rytuał. Praktykuje się go przy pełni Księżyca o dowolnej porze doby. Potrzebne tu będą następujące akcesoria: garść igliwia sosny, kilka liści dębu, kilka liści klonu, kilka owoców robinii (akcji), olejek cedrowy, moneta o najwyższym nominale będąca w obiegu, kociołek do spalania ziół, niewielki woreczek z naturalnego materiału.

Igliwie, liście i owoce spalamy w kociołku. Monetę namaszczamy (smarujemy) cedrowym olejkiem i wkładamy ją do woreczka. Popiół powstały ze spalania również tam wsypujemy. Tak sporządzony amulet nosimy przy sobie (jeśli tracimy na zakupy) lub trzymamy w domu (jeśli wydatki są związane z domownikami).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>