Moc sosny

Kiedy czujemy, że przylgnęły do nas szczególnie negatywne energie, warto zastosować ten rytuał. Jest on wyjątkowo mocny i skuteczny. Fazy Księżyca nie są tu szczególnie istotne, wskazane jest natomiast, by odprawiać ten rytuał w piątek lub sobotę tuż po zachodzie Słońca. Istotne też jest, aby nikt nam wówczas nie przeszkadzał. Wcześniej powinniśmy przygotować:

– cztery duże garście świeżego igliwia sosny,

– duży garnek z przykrywką,

– świecę woskową,

– kadzidełko sosnowe.

Odpowiednio wcześniej (około 1 godz.) wkładamy do garnka 3 garści igliwia sosny, zalewamy 2 litrami niechlo- rowanej wody, przykrywamy pokrywką i stawiamy na wolnym ogniu. Kiedy dojdzie do wrzenia – wyłączamy, ale pokrywki nie zdejmujemy. Czekamy około 20 min. aż napar naciągnie. Następnie zapalamy w łazience świecę i kadzidełko (pamiętamy, by nie robić tego zapałką), wkładamy do wanny pozostałą garść igliwia i napuszczamy wody o temperaturze, jaka nam odpowiada. Wlewamy przygotowany wcześniej napar i zanurzamy się w kąpieli, która powinna trwać minimum 10 minut. Na koniec spłukujemy ciało wodą o możliwie najniższej temperaturze.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>