WŁAŚCIWOŚCI OCZYSZCZAJĄCE DRZEW CZ. II

Czas trwania takiego seansu oczyszczającego może być dość zróżnicowany, gdyż zależy od stopnia zanieczyszczenia naszej osoby negatywnymi energiami oraz od naszej otwartości na pozytywne energie natury. Z reguły nie powinien jednak trwać dłużej niż pół godziny. Jeśli nie czujemy się w pełni oczyszczeni i zregenerowani, to możemy całą procedurę powtórzyć następnego dnia.

Kiedy chcesz pracować Czytelniku ze swoimi blokadami i kompleksami, skorzystaj z gatunków drzew wymienionych wyżej w punktach 2. lub 3. Na początku poproś’ o pomoc, precyzując o jakie problemy Ci chodzi, np.:

Dorodny kasztanie, proszę byś mi pomógł pozbyć się blokad i kompleksów związanych z nauką. Spraw, bym nie wątpił w swoją inteligencję i mądrość. Następnie połóż się pod drzewem tak, byś mógł dotknąć go dłonią i skoncentruj swoje myśli na wypowiedzianej przed chwilą prośbie. Pozostań w pozycji leżącej około 20 min., a następnie wstań, oprzyj obie dłonie wewnętrzną stroną o pień i potrzymaj je tak przez 2-3 min. Na koniec podziękuj drzewu.

Poniżej zamieszczam stare, wypróbowane rytuały, które od dawna były stosowane przez „wiedzących” do oczyszczania siebie i bliskich, jak też różnego rodzaju pomieszczeń (mieszkań, miejsc pracy, budynków gospodarskich).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>